Manicure i Stylizacja Paznokci – Kraków

Pielęgnacja dłoni w formie manicure oraz stylizacja paznokci – żele, tipsy etc.

Dłonie to nasza największa wizytówka! Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Dodają uroku oraz kobiecości. Są idealnym uzupełnieniem każdego wyglądu. Potrafimy zadbać o naturalne paznokcie, jak i te mniej podatne na wzrost.

Jeśli jesteś zwolenniczką naturalnych paznokci proponujemy tradycyjny manicure i pedicure oraz manicure hybrydowy. Jeśli jednak nie odpowiada ci długość twoich paznokci, masz problem z ich naturalnym zapuszczeniem, proponujemy przedłużenie paznokci żelem. Dzięki temu osiągniemy dla ciebie każdą długość, która Cię interesuje.

Szczególnie w tym celu polecamy:

  • żel na własną płytkę,
  • żel na tipsie,
  • żel na formie,
  • uzupełnianie żelu,
  • malowanie paznokci.

Zainwestuj w siebie. Spełnij swoje oczekiwania względem swojego wyglądu.

Rodzaje wykonywanego Manicure

Dla naszych klientek wykonujemy różne rodzaje manicure:

Manicure Cążkowy

Stosujemy go po ówczesnym skróceniu paznokci. Paznokcie krótkie też mogą być piękne. W tym celu opiłowujemy je i dokładnie oczyszczamy, a skórki usuwamy za pomocą cążek. W efekcie uzyskujemy wypielęgnowaną płytkę z zadowalającym efektem.

Manicure Biologiczny

Najczęściej stosowany przy zadbanych dłoniach, z mała ilością zarastających skórek. W tym celu stosujemy jedynie drewniane narzędzia. Opiłowujemy paznokcie oraz nakładamy odżywczy krem na skórę dłoni.

Manicure Hybrydowy

Najczęściej polecany manicure w ostatnim czasie. Pozwala zapomnieć o malowaniu paznokci co kilka dni. Bez odprysków i ubytków. Wygląda rewelacyjnie i w dodatku jest trwały. Utrzymuje się nawet do 2 tygodni. Nakładany jest niczym zwykły lakier do paznokci, ale dzięki utrwaleniu poprzez lampę UV.

Manicure Japoński

Stosowany głównie w celu odżywienia płytki paznokcia. Polega on na wmasowaniu odpowiedniej pasty na płytkę. Pasta posiada skoncentrowane składniki i witaminy, które wiążą wodę, dzięki czemu ułatwiamy przenikanie innych substancji otrzymując doskonałe efekty

Egzotyczny Manicure SPA

Zabieg stosowany na dłonie suche i zniszczone. Realizowany w 2 etapach. Po wykonaniu tradycyjnego manicure, nakładany jest peeling. Jest to maseczka regenerująca zwierająca mocznik i kremy odżywcze.