Aktualności z życia Metamorfozy

Do wielkiego finału akcji METAMORFOZY nowe życie „NOWA TY” zakwalifikowało się pięć wyjątkowych kobiet. Juri miało bardzo trudny wybór, ponieważ każda z uczestniczek urzekła nas swoją historią, determinacją i potrzebą odmiany siebie oraz całego swojego życia. Bardzo długo obradowaliśmy i w wyniku losowania dokonaliśmy wyboru. Do I etycji ” METAMORFOZY nowe życie NOWA TY ,, ZAKWALIFIKOWAŁY SIĘ :
Wioletta Kurowska oraz Taisiya Jurczyszyn. Pozostałym uczestniczkom serdecznie dziękujemy za udział i wspaniałą rywalizację. Jesteśmy przekonani, że już samo zgłoszenie do akcji METAMORFOZA będzie dla Was początkiem wielkich zmian. Finalistkom serdecznie gratulujemy. To będą wspaniałe 4 miesiące wypełnione ciężką pracą.

Śledź zmagania Wioli i Taji na ich facebook-owych profilach.

Foto: CreAdd
Miejsce: Studio Unique
Kwiaty: Flower Factory
Projekt voucheru: Graphito

Nasze Finalistki

Tasija Jurczyszyn

Wiek : 30 lat
Wzrost : 160 cm
Waga: 76 kg
Od 12 lat mieszka w Polsce, a pochodzi z Uzbekistanu. Jest mamą dwóch wspaniałych dzieciaków. Pracuje jako analityk finansowy. Pasjonuje się tańcami arabskimi i kulturą wschodu . Taniec brzucha to jej drugie imię. Pełna wiary i nadziei na NOWE ŻYCIE . DZIEŃ 02.01.2017 BYŁ DLA NIEJ DNIEM MAGICZNYM – dlaczego ? był to dzień jej urodzin !!!! Przeszła II etap metamorfozy. Rozpoczęła nową pracę. Dużo wyzwań jak na jeden DZIEŃ.
I tak jak rodzące się dziecko zaczyna nowe życie rusza w nieznane – tak i ona … wywraca swój świat do góry nogami i ma nadzieję, że w pozytywnym tego słowa znaczeniu  – przeprowadziła się z Wrocławia do Krakowa , marzy, że dzięki METAMORFOZIE odnajdzie NOWĄ SIEBIE I TO NIE TYLKO W NOWYM CIELE.

Wioletta Kurowska

Wiek : 40 lat
Wzrost : 171 cm
Waga : 115 kg
Mamuśka tak mówi do niej dziecko, Dziubek tak mówi do niej mój mąż .
Poważnie zakręcona, ale i odpowiedzialna. Zakochana w życiu i Mary Kay , tam przeżyła przygodę swojego życia. Zdobyła tytuł Królowej Sprzedaży – pierwsze miejsce na 4 kraje. Jak ostatnio twierdzi : ” Na drodze mojego życia pojawiła się metamorfoza i nowi niezwykli ludzie , którzy „omamili ” mnie i robią ze mną co chcą i chwała im za to ”
Prowadzi kwiaciarnie i buduje dom, przeprowadzkę planuje wczesnym latem.
Do nowego domu zabiera ze sobą wiele starych rzeczy z sentymentu, ale jedno jest pewne do nowego domu wprowadza się „Nowa Wiola” i żyje po Nowemu .

Styczeń / Luty z Metamorfozą nowe życie NOWA TY

Pracownia Ciała i Umysłu – Magdalena Krzysztoporska
Wspólną przygodę z Wiolą rozpoczęłyśmy nieco później, bo od połowy stycznia, ale mnie wydaje się jakbyśmy znały się od dawna i pracowały razem wiele miesięcy.
Jak wyglądają nasze treningi? Spotykamy się trzy razy w tygodniu o godz. 7:00 na jednej z krakowskich siłowni. Takie poranne treningi nie są dla Wioli żadnym problemem. To istny wulkan energii, a chęci do działania mogłaby jej pozazdrościć nie jedna nastolatka. Zawsze zaczynamy od rozgrzewki (to must have każdego naszego treningu), kolejna część to część siłowa, podczas której wykonujemy najczęściej ćwiczenia wielostawowe – takie, które angażują wiele mięśni na raz). Często część siłowa przeplatana jest ze „spalaniem” na stepie lub boso. A wisienką na naszym zdrowym koktajlu (zwieńczeniem treningu) jest zawsze część cardio, zazwyczaj na którejś z maszyn dostępnych na siłowni i porządne rozciąganie.
Treningi ze mną to wycisk połączony z dobrą zabawą, bo według mnie tylko czerpanie radości z działania i budowanie w ten sposób nowych zdrowych nawyków daje szanse na trwały sukces.
Na wadze: – 4 kg
I kilka słów od Wioli (jednej z głównych bohaterek Metamorfozy):
Jestem zadowolona z pozytywnego kopa dzięki ludziom ,których „wszechświat” postawił na mojej ścieżce życia
Najwięcej radości podczas treningów sprawia mi … to, że czuję swoje mięśnie – że pracują i „coś” się z nimi dzieje
Największym wyzwaniem w ciągu tego czasu było dla mnie … nie podjadanie – były słabości, ale dałam radę
Ten styczeń był dla mnie … rozpędem do dalszych działań
Największą różnicę widzę w … ubraniu (nareszcie założyłam swoją kamizelkę, w której brakowało ok 5 cm, a teraz się zaraz wracam niej zapinam)
Moje nowe zdrowe nawyki wyrobione w styczniu/ lutym to … picie wody 3 litry dziennie
Wiola w sumie straciła 16,5 cm
– 1 cm w klatce piersiowej
– 4 cm w talii
– 4 cm w oponce
– 4 cm w biodrach
– 1 cm w udzie
– 2,5 cm w bicepsie
GRATULACJE!!!

Specjalnie dla Taji, przygotowano indywidualny plan treningowy. Taja trening zaczyna od rozgrzewki cardio następnie przechodzi do ćwiczeń łącznych obwodowych czyli wykonuje kilka ćwiczeń po 40 sekund i odpoczywa 15 sekund. Taja po wykonaniu 5 taki serii ćwiczeń, przechodzi d do ćwiczeń statycznych czyli z ciężarkami. Po miesiącu intensywnych treningów są widoczne pierwsze efekty.
w sumie straciła 17 cm WAGA – 4 kg
– 2,5 cm w klatce piersiowej
– 4 cm w talii
– 4 cm w oponce
– 3 cm w biodrach
– 1,5 cm w udzie
– 2 cm w bicepsie
GRATULACJE!!!
To nie koniec, walczymy do końca kwietnia.

Clinic Vivien

„Clinic VIVIEN”
Stwarzając projekt chcieliśmy zarazić uczestniczki i ich DNA ,,wirusem,, Metamorfozy nowe życie NOWA TY, a wszystko dzięki indywidualnie, dopasowanym do ich potrzeb programom zabiegowym przygotowanym przez „Clinic Vivien”.
Dwugodzinne sesje zabiegowe odbywają się dwa razy w tygodniu.
W pierwszych miesiącach styczeń/ luty w programach zabiegowych „Clinic Vivien” skupiliśmy się na dwóch istotnych partiach ciała .
Wioletta :
Brzuch – modelowanie sylwetki nieinwazyjną metodą liposukcji ultradźwiękowej – Sculptor II Zabiegiem możemy osiągnąć efekty podobne do zabiegu chirurgicznego. Jest to znakomita i najczęściej polecana metoda wśród zabiegów wyszczuplających. Doskonały efekt, bez bólu i długiej rekonwalescencji. Zabieg ten przeprowadzany jest bez naruszania ciągłości skóry, komórki tłuszczowe rozbijane są poprzez ultradźwięki, następnie zostają uwalniane z organizmu poprzez układ żylny i limfatyczny.
Drugim kluczowym zadaniem Clinic VIVIEN jest przywrócenie cerze Wioli młodzieńczego blasku oraz walka z pierwszymi oznakami starzenia skóry . Wiola ma 40 lat pojawiły się już zmarszczki wokół oczu i opadający owal twarzy . Focus 3D najnowsza technologia liftingu bez skalpela to innowacyjny zabieg wychodzący naprzeciw oczekiwaniom cery naszej uczestniczki .
Taja :
Rzeźbienie i modelowanie sylwetki to kluczowe zadanie . Poddaliśmy jej skórę brzucha , ud i pośladki – czterem technologiom :
Falom radiowym
Promieniowaniom IR
Masażu ssąco – próżniowego
Mechanicznego masażu rolkami
A to wszystko dzięki MODENTE – urządzenie High – Tech wykorzystujące mechaniczną stymulację poprzez zassanie i masaż fałdu skóry, dzięki czemu u Taji stymulujemy układ limfatyczny oraz perfuzję krwi, zwiększamy aktywność fibroblastów do syntezy włókien podporowych skóry oraz usuwamy zrosty w tkance tłuszczowej – redukcja cellulitu. Przyspieszamy dzięki zabiegom MODENTE spalanie kwasów tłuszczowych i ujędrniamy skórę.

DNA Stylu – Agnieszka Dudek

DNA – stylu
Agnieszka Dudek
W styczniu odbył się przegląd szaf naszych uczestniczek Metamorfozy nowe życie ,, NOWA TY ,, . Stylistka Agnieszka Dudek poprosiła o przygotowanie stylizacji, w których dziewczyny czują się najlepiej i najczęściej chodzą. Na tych przykładach pokazała im co jest dobre a co nie pasuje do ich sylwetki i dlaczego. Wiola próbowała się schować za ubraniami – co powodowało właśnie podkreślanie tego co chciała zatuszować. Głównym problemem Taji były za małe ubrania, to znów uwydatniało każda fałdkę na jej ciele.
Dziewczyny otrzymały cenne wskazówki i porady na co powinny zwracać szczególnie uwagę przy komponowaniu swoich stylizacji, czego powinny unikać i co powinno się znaleźć w ich garderobie. W niedługim czasie wspólnie z naszą Stylistka udadzą się do sklepu Moti&More gdzie dokonają wyboru odpowiedniego stroju i przejdą lekcję sztuki dobierania dodatków i stylizację nowego wizerunku. Powodzenia.

Fenix – Elżbieta Kucia Coach

Feniks – Elżbieta Kucia COACH

o sesji :
” Taja i Wiola, uczestniczki Metamorfoza nowe życie ”Nowa Ty” pierwsze sesje coachingowe mają już za sobą. Przed dziewczynami ogromne wyzwanie i niełatwa droga do celu. Ja jako coach i mentor wspieram je mentalnie w procesie zmiany. Podczas sesji jest wiele emocji a po, jak widać na załączonych obrazkach, na twarzy jest uśmiech i pozytywne emocje. Dziewczyny są zmotywowane i mocno skupione na celu. ”

o sobie :
Jestem coachem ponieważ lubię pomagać innym oraz wspierać ich w osiąganiu zawodowych i życiowych celów.
Jestem wierna wartościom takim jak szacunek, szczerość i wzajemność.
Moje relacje zawodowe opierają się na zaufaniu, a dobro klienta jest dobrem nadrzędnym. Ponadto bardzo cenię bycie autentyczną.
Współpracuję głównie z menadżerami średniego i wyższego szczebla oraz przedsiębiorcami.

Jeśli w Twoim życiu zawodowym jest coś, co chciałbyś zmienić, coś poprawić i chciałbyś tego dokonać w możliwie najkrótszym czasie i w możliwie najprostszy sposób, ale nie wiesz JAK, to nic się nie martw, ja wiem JAK, chętnie Ci o tym opowiem i poprowadzę do Twojego celu.

Hair Design

Pierwsze spotkanie w pracowni Hair Design.
Z uczestniczkami odbyło się w lutym. Kolejną wizytę zapowiadamy już w marcu… i tu będzie się działo !

Wiola – fantastyczna, sympatyczna doświadczona życiem kobieta. Jednak troszkę o sobie zapomniała. Zniszczone, nieokiełznane włosy. Fryzura bez charakteru i brak w niej wyjątkowej kobiecości.

Taja – młoda, energiczna dziewczyna. Tylko gdzie podział się jej wizerunek odzwierciedlający jej osobowość ??? Już za chwilę Taji włosy zyskają nowe życie. Długie, niesforne, niezdyscyplinowane włosy przemienią się w niepowtarzalną formę podkreślającą jej osobowość.

Będzie się działo, Bądźcie z Nami !

SpokoBox Catering dietetyczny

SpokoBox Catering dietetyczny, każdego dnia dba o nasze uczestniczki Metamorfozy nowe życie NOWA JA przyrządzane i sostarczane przez Annę Starnawską z Restauracji Cichy Gaik. Codzienna zbilansowana dieta jest bardzo ważna dla obu laureatek, dlatego dania na cały dzień przygotowywane są indywidualnie dla nich. Jak twierdzą jednomyślnie Taja i Wiola catering dietetyczny jest nie tylko super odżywczy, zdrowy i naturalny, ale i przepyszny, pięknie wygląda i pięknie pachnie. Odchudzanie dla nich stało się przyjemnością.
Próbowaliście kiedyś pralinek z amarantusa (mega odżywcze zboże), morwy białej (reguluje poziom cukru we krwi i jest pysznie słodka) albo wypieków z mąki orkiszowej (dużo zdrowsza od zwykłej pszenicy)? A wiecie, że kurkuma w połączeniu z pieprzem działa przeciwrakowo?
Catering dietetyczny SpokoBox Anna Starnawska i produkty i przyprawy stosuje i łączy mądrze i pomysłowo.

SpokoBOX jest dla Twojego zdrowia, przyjemności i, oczywiście, szczupłej sylwetki.

Taja: Polecam Spoko Box, zdrowy, smaczny, mega wygodny i idealny dla każdego zapracowanego człowieka. Codzienna ciekawość i rzut oka co wśrodku.
Wiola: O takiej wygodzie mogłam tylko pomarzyć. Smaczne i pomysłowe. Z Spokobox nauczyłam się jeść regularnie i nie objadać. Marzy mi się poprawa sylwetki bez efektu yoyo, a z tak zbilansowanymi posiłkami mogę to osiągnąć.

Krakowska Jaskinia Solna

Krakowska Jaskinia Solna – miejsce stworzone z pasji, miłości do natury, bo w życiu:

„Lepiej zapobiegać niż leczyć”(Hipokrates)

Nasze finalistki moją swoją chwilę relaksu i oddechu od codzienności i zmagać z Metamorfozą. Krakowska Jaskinia Solna to Oaza ciszy i spokoju… Coś dla duszy i ciała. Miejsce bajkowe, niepowtarzalne, stworzone dla każdego małego i dużego dla ukojenia nerwów i poprawy zdrowia. To akurat dla naszych finalistek w tak napiętym harmonogramie zajęć jest bardzo ważne. Regularnie uczestniczą w seansach solankowych a nawet zostają zapraszane przez właścicielkę Krakowskej Jaskini Solnej na koncerty na misach i gongach .
Wiola : niesamowity wypoczynek, w centrum miasta od miejskiego zgiełku, w ciągu dnia w każdej chwili mogę się poczuć się jak nad morzem, w górach, czy na spacerze w lesie przy śpiewie ptaków….
Taja : To magiczne miejsce, gdzie można odetchnąć pełną piersią, zdrowym, czystym powietrzem, pozbawionym krakowskiego smogu !

Galeria Uśmiechu – Centrum Stomatologii Estetycznej w Krakowie

WIOLETTA i TAJA – są pod opieką doktora Tomasza Rozwadowskiego z Galerii Uśmiechu – Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii w Krakowie. Dla obu uczestniczek na pierwszej wizycie został stworzony indywidualny plan leczenia. Zarówno u Tajii jak i Wioletty zostanie zastosowane leczenie zachowawcze czyli leczenie próchnicy, ubytków oraz leczenie endodontyczne ( kanałowe).  Obie dziewczyny zakwalifikowały się również do leczenia estetycznego. Taji  zalecono usunięci kamienia, pełną higienizacje, wybielanie oraz leczenie zachowawcze. U Wioletty zostało już przeprowadzone wybielanie zębów metodą BEYOND – Zabieg wybielania BEYOND™ jest jednorazowy i polega na pokryciu powierzchni zębów wybielającym żelem i zaktywowanie go przy pomocy światła lampy do wybielania tzw. akceleratora. Wybielający żel Beyond to delikatny żel o zrównoważonym pH odpowiedzialny za proces wybielania.  Rezultatem wybielania zębów metodą Beyond jest poprawa od 5 do 14 odcieni według 16 stopniowej skali VITA. – Dzięki tej metodzie efekt białych zębów jest natychmiastowy i utrzymuje się na długo. Dodatkowo Wiola borykała się z problemem diastemy, czyli przerwy między górnymi jedynkami. Diastema została zlikwidowana poprzez zastosowanie metody bondingu czyli zamaskowanie szpary za pomocą kompozytu. W tym przypadku likwidacja diastemy przypomina zakładanie plomby. Doktor Rozwadowski najpierw wytrawił ząb specjalnym kwasem demineralizującym, a następnie nałożył materiał kompozytowy i papierowymi dyskami nadał mu zamierzony kształt. Dzięki takiej metodzie efekt estetyczny uzyskaliśmy podczas jednej wizyty.