Przedłużanie i Zagęszczanie Rzęs – Kraków

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 w krakowskiej Clnic Vivien

Rzęsy 1:1

Zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1 upiększa oprawę oka w sposób spektakularny. Dodaje wyrazistości spojrzeniu, odmładza twarz oraz potrafi zniwelować niektóre mankamenty jak np. opadająca powieka. Wykoananie zabiegu wymaga bardzo dużej, wręcz jubilerskiej dokładności, gdyż każda rzęsa przyklejana jest osobno. Przedłużona rzęsa naklejana jest na całej długości rzęsy naturalnej. Dzięki temu uzyskujemy maksymalnoą trwałość, gdyż utrzymuje się ona tak długo, aż nie wypadnie właśnie naturalna rzęsa. Wypadanie rzęs jest zjawiskiem naturalnym, przedłużanie w żaden sposób go nie przyśpiesza.

Doklejane rzęsy są wykonane z jedwabnych włókien syntetycznych oraz naturalnych norek w różnych długościach i grubościach. Stosując tą metode może uzyskać efekt pogrubienia i wydłużenia nawet do 50%, tak samo na górnej oraz dolnej powiece. Co ważne, całość prezentuje się bardzo naturalnie i trudno dostrzec, że rzęsy zostały wydłużone.

Zabieg wymaga dużej precyzji i czasu ok 2-2,5 godziny. Stylizacją rzęs zajmuje się długoletnia i doświadczona stylistka – szkoleniowiec Clinic VIVIEN .

Rzęsy dostępne są w różnych długościach i grubościach. Można wybrać także ich rodzaj: mocno podkręcone i naturalnie podkręcone tzw. „fullcurl” oraz „halfcurl”.

Ten zabieg jest hitem – spektakularny efekt
CELEBRATE YOUR BEAUTY