Akademia Vivien

Nr ew. RIS: 2.12/00065/2020.

Szkolenie dla osób zaawansowanych z makijażu permanentnego brwi

Masterclass Powder & Ombre Brows

Zacznij od początku.
Rozwiń w sobie pasję.
Zostań linergistą!

Jeżeli interesujesz się makijażem permanentnym, chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, rozszerzyć swoją ofertę salonową, zacząć pracować w zawodzie Linergisty
to szkolenia w naszej Akademii VIVIEN są właśnie dla Ciebie!

Oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu makijażu permanentnego na najwyższym poziomie! Pod okiem najlepiej wykwalifikowanej kadry. Dzięki szkoleniu w naszej akademii, kursant uzyska wiedzę teoretyczną i praktyczną z makijażu permanentnego oraz pełne wsparcie po szkoleniu, dzięki czemu od razu będzie miał możliwość pracy z klientem. Szkolenie prowadzone jest przez Magdalenę Martysiuk – założycielkę Akademii VIVIEN w Krakowie oraz TRENERA MARKI MADERM ACADEMY , uczestniczkę programu Permanentnie Piękna. Od 2015r w branży makijażu permanentnego to gwarancja ogromnej wiedzy i doświadczenia. Pani Magdalena jest również uczestnikiem i prelegentem krajowych konferencjach branżowych.

Jeśli chcesz zostać linergistą i zacząć przygodę z makijażem permanentnym, skontaktuj się z Działem Szkoleń. Wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin, a następnie poprowadzimy Cię krok po kroku do upragnionego celu.

Dział Szkoleń
+48 500868599
szkolenia@vivienclinic.pl

Szkolenie / Powder & Ombre Brows

Jeśli wykonujesz makijaż permanentny brwi, ale chcesz poznać nowe techniki makijażu permanentnego brwi, wyeliminować dotychczasowe błędy, udoskonalić warsztat lub po prostu rozwijać się w temacie makijażu permanentnego – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!
Nauczymy Cię, jak płynnie wykonać brwi pudrowe z efektem „WOW”.

Szkolenie ukończone jest certyfikatem MADERM ACADEMY
Łączny koszt szkolenia jednodniowego to 2 500 zł.

A w BONUSIE kursant otrzymuje:
materiały szkoleniowe z pigmentacji brwi
nieograniczony dostęp do zamkniętej grupy wsparcia Step by Step
opiekę poszkoleniową
Ilość miejsc ograniczona max 2 osoby, preferujemy indywidualne szkolenia 100 % uwagi szkoleniowca dla CIEBIE .
Jeśli chcesz rozszerzyć swój wachlarz usług i rozwijać się w temacie makijażu permanentnego, skontaktuj się z Działem Szkoleń. Wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin, a następnie poprowadzimy Cię krok po kroku do upragnionego celu.

Zapewniamy 2 modelki na szkolenie, jeśli jednak chcesz wykonać zabieg na osobie, która przyjedzie razem z Tobą – poinformuj nas o tym wcześniej.

Nie czekaj, aż inni zajmą Twoje miejsce! Zadzwoń już dziś! TEL. 883 154 479