add

TWARZ Clinic VIVIEN – Anna Dudzińska

Z Clinic VIVIEN związana od pierwszego dnia pojawienia się myśli o jej stworzeniu. Długoletnia Klientka oraz Przyjaciółka naszej manager/kosmetolog Magdaleny Daniewskiej. To Ona motywowała przez wiele lat do działania. Obecna w każdej chwili tworzenia VIVIEN do dnia dzisiejszego.

Ania prywatnie jest szczęśliwą mężatką, matką dwójki wspaniałych dzieciaków. Zawodowo i naukowo związana z Krakowską Uczelnią Techniczną, w której jest pracownikem naukowo-dydaktycznym. Szalona, nietuzinkowa osoba z niesamowicie pozytywną energią, kobieta szczęśliwa i spełniona. W codzienności jak twierdzi, podstawą jest dobry plan i organizacja.  Ma mnóstwo marzeń i niezwykłych pomysłów, które stara się realizować. Z całą pewnością możemy stwierdzić „niespokojna dusza”, trudno jest Jej usiedzieć w jednym miejscu. Uwielbia zmiany – oczywiście te na lepsze.

W swoim działaniu często powtarza słowa Marylin Monroe:
„… Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym, niż absolutnie nudnym …”.
Ania jest niezwykle aktywną osobą, jeździ na nartach, pływa na windsurfingu, gra w tenisa i biega. Wychodzi z założenia, że sport kształtuje ciało i umysł. Uczy dyscypliny, zorganizowania i pokory. Jej słabości, którym się nie oprze to orzechy, bakalie i …, oczywiście zakupy – typowa kobietka – „ładnych szpilek nigdy dość”.

Ulubiony zabieg w Clinic Vivien ?
Modente –  zabieg modelująco-drenujący sylwetkę z czteroma technologiami–laserem stymulującym, falami radiowymi, masażem ssąco–próżniowym  i mechanicznym masażem rolkami. Wykonuje go systematycznie raz w tygodniu, śmiało twierdzi że jest od niego uzależniona.
Kobiecość to dla niej klasa i styl zgodny z charakterem, wyjątkowy i unikalny. To umiejętność pogodzenia sprzeczności jakie w nas tkwią.

Życiowe motto :
“Zawsze bądź pierwszorzędną wersją siebie, zamiast drugorzędną wersją kogoś innego” – Judy Garland.