Henna i Regulacja / Stylizacja Brwi – Kraków

Zabieg podkreślenia brwi i rzęs henną oraz ich regulacja woskiem lub pęsety wykonywany w krakowskiej Clinic Vivien

Brwi to bardzo ważny element twojej twarzy, nie można o nich zapominać. Dobrze wystylizowane brwi, podkreślone henną nadają twarzy wyrazu oraz dodają pięknego wyglądu. Trzeba pamiętać, że nawet najlepiej wykonany makijaż nie będzie wyglądał dobrze jeśli nie zadbamy o właściwe wyeksponowanie brwi!

Henna Brwi Kraków

Regulacja brwi – twarz podłużna trójkątna

Jeśli twoja twarz jest pociągła, a kształtem przypomina trójkąt. Polecamy długie, pełne i proste brwi. Dzięki temu optycznie skrócisz swoją buzie.

Regulacja brwi woskiem w Krakowie

Stylizacja brwi – twarz owalna / okrągła

Posiadając twarz okrągłą, najczęściej chcemy zniwelować jej owal. Można to łatwo osiągnąć regulacją brwi. Wystarczy podkreślić załamanie łuku brwiowego. Barwi w tym przypadku nie powinny też być zbyt cienkie.

Stylizacja Brwi Kraków

Regulacja brwi – twarz kwadratowa

Kobiety, które posiadają twarz kwadratową, chcą wyszczuplić optycznie dół twarzy. W tym celu podkreślamy mocniej początek brwi, a ich koniec zwęzimy. Wykonując tą regulację brwi, należy zadbać o to aby linia nie była zbyt długa.

Kształt brwi jest niezwykle ważny, tak samo ważny jest ich kolor. Dlatego też odpowiednie dopasowanie jest bardzo istotne. W tym celu, stosujemy stylizację brwi henną. Kolor dobieramy odpowiednio do włosów jak i odcieniu skóry. Całość ma ze sobą współgrać. Dzięki temu nasza twarz zyska naturalne piękno i podkreślimy swoje spojrzenie.

Przeciwwskazania do stylizacji brwi henną:

Zabieg odradzamy w przypadku występowania poniższych przeciwwskazań:

  • uczulenie na hennę,
  • zapalenie spojówek (w przypadku henny rzęs),
  • noszenie szkieł kontaktowych.